1 * hviezdičkové apartmány v Banskej Bystrici

Kompletná ponuka celého ubytovania v Banskej Bystrici. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny, hostelov a motelov priamo v meste, alebo aj v okolí Banskej Bystrice, kde nájdeme mestá Špania Dolina, Králiky, Staré Hory, Hronsek a Krahule.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

1. Angel's Apartment 

Foto: Angel's Apartment
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmány Angel's sa nachádzajú v Banskej Bystrici a ponúkajú vám komfortné ubytovanie s otvorenou kúpeľňou v obývacej izbe. Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať bezplatne.

Izby

Apartmán typu Superior so saunou
osoby79 - 99 EUR za noc
Studiový apartmán
osoby39 - 49 EUR za noc
Apartmán so saunou - 1 ložnice
osoby79 - 89 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby69 - 79 EUR za noc

2. Sv & Angel Apartment 

Foto: Sv & Angel Apartment
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmán Sv & Angel sa nachádza v Banskej Bystrici a je umiestnený na 1. poschodí 5-poschodovej budovy. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním v tichej časti mesta, len 15 minút chôdze od historického centra mesta.


3. Apartmány Wolkerova Banská Bystrica 

Foto: Apartmány Wolkerova Banská Bystrica
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica s výhľadom na mesto poskytujú ubytovanie s terasou, asi 4,2 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie sa nachádza 13 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachticky.


4. Apartmany SLOS 

Foto: Apartmany SLOS
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmány SLOS sa nachádzajú v Banskej Bystrici, 2,8 km od Stredoslovenskej galérie a 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. K dispozícii v nich máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou.


5. Banska Bystrica 

Foto: Banska Bystrica
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
95 %

Ubytovanie Banská Bystrica sa nachádza v Banskej Bystrici, 700 metrov od Stredoslovenskej galérie a 9 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad na hory.


5 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: